Najczęściej zadawane pytania

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia od momentu zaksięgowania płatności, wynosi od 2 do 14 dni roboczych. Informacja o czasie wysyłki jest podana przy każdym produkcie w sklepie. Przy zakupie kilku produktów z różnymi czasami realizacji, należy uwzględnić produkt o najdłuższym czasie realizacji. Do czasu wysyłki należy doliczyć od 1 do 2 dni robocze na dostawę przesyłki przez firmę kurierską.

Jakie są koszty oraz formy dostawy produktu?

Wysyłki są realizowane przez firmę kurierską DHL. Koszt standardowej paczki o wadze do 31,5 kg wraz z ubezpieczeniem wynosi od 22 zł brutto. Koszt paczki niestandardowej (lampy podłogowe oraz duże lampy sufitowe) wraz z ubezpieczeniem wynosi 62 zł brutto. W przypadku zamówienia kilku produktów, koszt dostawy może być wyższy. Aktualną cenę za przesyłkę znajdziesz się na stronie swojego koszyka.

W jaki sposób mogę zgłosić chęć zwrotu towaru?

Zapoznaj się z instrukcją zwroty i reklamacje

Kto ponosi koszty przesyłki zwrotnej w przypadku odstąpienia od umowy?

Koszty zwrotu towaru ponosi Kupujący.

Jak zgłosić reklamację?

Zapoznaj się z instrukcją zwroty i reklamacje

Czy istnieje możliwość wydłużenia przewodu?

W przypadku części produktów istnieje możliwość wydłużenia przewodu. Jeśli chcesz wydłużyć przewód wyślij zapytanie na adres sklep@sigmalighting.pl wraz z nazwą oraz numerem katalogowym produktu. Koszt adaptacji zależy od docelowej długości przewodu i zostanie doliczony do wartości zamówienia. Zamówienia realizowane na indywidualne zamówienia nie podlegają zwrotom.

Czy w zestawie z lampą otrzymam żarówki?

Lampy w naszym sklepie są sprzedawane bez żarówek. Wyjątkiem są modele z niewymiennym źródłem światła.