Lampy wiszące

Wyświetlanie 1–32 z 379 wyników

Lampy wiszące

Lampy wiszące SIGMA to cała feeria różnego rodzaju lamp – oświetlenia o różnorakim wykończeniu, materiale, formie i przeznaczeniu. Naszym celem jest tworzenie designerskiego oświetlenia dla domu, które cechuje najwyższa jakość oraz odzwierciedlenie światowych trendów wzorniczych z połączeniem tego, co jest charakterystyczne dla SIGMY.

Lampy wiszące – oświetlenie do zadań specjalnych

Lampy wiszące, czyli te zawieszone pod sufitem, to zdecydowanie jedno z głównych typów oświetlenia w domu. Tego rodzaju oświetlenie ma za zadanie rozświetlić całą przestrzeń wnętrza lub większą jej część, wydobyć z niego jego kolor, podkreślić go, a równocześnie udekorować. Jak więc widać, lampy wiszące mają funkcje praktyczne oraz estetyczne. Wiesza się je tam, gdzie wymaga tego ich przeznaczenie – czasem pośrodku wnętrza, czasem jako lampę nad stół, nad wyspę w kuchni czy nad sofę. Zależnie od tego jakie mamy upodobania oraz w jakim stylu urządziliśmy swoje wnętrze, lampy wiszące mogą być lampami z kloszem, mogą mieć formę oświetlenia liniowego czy być różnorako wykończone – przykładem są metalowe lampy lub takie z elementami drewna, etc. Oświetlenie dobieramy do reszty urządzonego już wnętrza, a jako SIGMA dajemy Wam szeroki i ciekawy wybór lamp wiszących, które można śmiało zamontować we wnętrzach mocno nowoczesnych jak i klasycznie eleganckich. Do tych najbardziej reprezentacyjnych przestrzeni pasować będą także nasze okazałe żyrandole.

Różne formy, różne style

Bogaty asortyment lamp pozwala udekorować i oświetlić swoje wnętrze tak, by oświetlenie pasowało do niego jak ulał. Dlatego też dbamy o to, by projektować różne formy lamp z wykorzystaniem różnego rodzaju wykończenia i materiałów. Jednymi z najbardziej pożądanych lamp od dłuższego czasu są te łączące metal i szkło. Szklane klosze jak i ciekawe punkty świetle komponują się świetnie z surowością metalu, a lampy wiszące tego typu świetnie wyglądają w minimalistycznych i nowoczesnych wnętrzach. Szkło przeźroczyste, mleczne, o bursztynowym odcieniu – wybór jest przeogromny.

A może trochę złota, bieli lub chromu? Taka kolorystyka, poza czernią to najbardziej modne barwy lamp. Formy także nie pozostają bez znaczenia – lampy sople, lampy pająki, lampę kapelusz, lampy zamknięte w ciekawych geometrycznych kształtach – znajdziecie u nas dosłownie wszystko, co pozwoli Wam podkreślić motyw przewodni Waszych wnętrz.

Oświetlenie liniowe

Jednym z rodzajów lamp wiszących jest tzw. oświetlenie liniowe. Tego typu lampy są wręcz idealne jako lampy nad stół – np. do jadalni. Świetnie oświetlają one całą powierzchnię blatu, nigdzie wokół nie ma plączących się kabli, a w jadali można przyjemnie zjeść obiad jak i efektywnie popracować. Oświetlenie liniowe także znajdziecie w naszej ofercie, do zapoznania się z którą i inspirowania się nią bardzo zachęcamy.

A jeśli kusi Was coś jeszcze innego lub też inne rodzaje lamp byłyby bardziej funkcjonalne w danym wnętrzu, zapraszamy zapoznać się z asortymentem lamp sufitowych i plafonów.