Reflektory i spoty

Filtruj

Wyświetlanie 1–32 z 79 wyników

Reflektory i spoty

Reflektory i spoty to rodzaj oświetlenia, który wygląda szczególnie nowocześnie i pozwala na stworzenie designerskiego i minimalistycznego wnętrza. To bardzo proste źródła światła, czasem jedynie subtelnie widoczne, a jednocześnie dające wymagany poziom oświetlenia.

Funkcjonalne reflektory sufitowe

Reflektory sufitowe mają tą dobrą cechę, iż można je dowolnie ustawiać pod kątem pod jakim mają świecić- na całe pomieszczenie lub ukierunkowując je na dany punkt. Jest to typ oświetlenia, które ma prostą i subtelną formę, a jednocześnie w 100% spełnia swoją funkcję. Reflektory składające się z dwóch, trzech lub większej ilości punktów świetlnych mogą rozświetlić równomiernie całe pomieszczenie. Ich zaletą jest także to, iż zawiesić je można w dowolnym miejscu – na środku sufitu, nad kanapą, nad łóżkiem, nad biurkiem, etc. Spoty sufitowe to oświetlenie miejscowe, które idealnie podkreśla konkretny detal aranżacji. Lampa sufitowa spot szczególnie sprawdzi się jako lampa do przedpokoju, do powieszania przy lustrach oraz do kuchni, w których pozwalają usprawnić przygotowywanie potraw (podobne zastosowanie będą mieć także kinkiety). Znajdziecie u nas designerskie i minimalistyczne oświetlenie w postaci reflektorów oraz spotów, które można wykorzystać jako główne źródło światła jak i eleganckie i subtelne oświetlenie pomocnicze.

Reflektory i spoty to taki typ oświetlenia, który cechuje bardzo duża uniwersalność. Wpisać je można w niejeden wnętrzarski styl, a w każdym wnętrzu można za ich sposobem wyczarować taką atmosferę jakiej oczekujemy. Dają zdecydowanie nieograniczone możliwości zabawy ze światłem i zdecydowanie za to ceni się je najbardziej.

Oświetlenie loftowe

Reflektory oraz spoty mogą być także znakomitym typem oświetlenia do wnętrz w stylu industrialnym. Przykładem na lampy loftowe zaprojektowane w tym stylu są dostępne u nas kolekcje KAMERA lub FLESZ. To ciekawie zaprojektowane reflektory sufitowe, które wykończone są w sposób najbliższy stylowi loft – metalem i drewnem. Dajemy Wam ciekawy design, który nawet jako dodatek potrafi dopieścić dane wnętrze tworzone w duchu industrial.

Masz na ścianach ciekawe kolekcje plakatów czy obrazów? A może chcesz oświetlić rodzinną galerię zdjęć, piękną porcelanę w kuchennej witrynie lub doświetlić każdy kąt salonu? Po to właśnie są reflektory oraz spoty – najlepszy typ oświetlenia, który pozwala skierować strumień światła bezpośrednio na najważniejsze obiekty naszej domowej aranżacji. To świetne uzupełnienie wszelkich lamp sufitowych i plafonów.