Lampki nocne

Wyświetlanie 1–32 z 59 wyników

Lampki nocne

Lampki nocne to oświetlenie, które ma dopełnić przytulność danego wnętrza, a jednocześnie dać odpowiedni poziom światła, jaki jest konieczny, by poczytać przed snem książkę czy ulubiony magazyn. Nasze lampki nocne są dopełnieniem innych lamp tworzących całe kolekcje, które pozwalają stworzyć zestaw gustownych źródeł światła w danym wnętrzu, a nawet w danym domu czy miejscu pracy.

Lampki nocne – niewielkie, a tworzą klimat

Takie skompletowanie różnych rodzajów oświetlenia sprawia, iż przestrzeń wygląda elegancko oraz harmonijnie. Lampki stołowe SIGMA mają różnoraki charakter – mamy lampki nocne z abażurem, które pięknie wyglądają we wnętrzach prostych i klasycznych, jak i lampki o bardzo geometrycznych bryłach, wykonane ze szkła i metalu, które świetnie wpisują się w styl loftowy tworząc w nim wyraziste akcenty dekoracyjne. Niezależnie od stylu, nasze lampy idealnie tworzą nastrojowość w danym wnętrzu, stanowiąc przefiltrowane, dyskretne i niezakłócające źródło oświetlenia zawsze wtedy, gdy go potrzebujemy. To świetny element dekoracyjny podkreślający charakter intymnych przestrzeni sypialnianych. Można je ustawić zarówno na stoliku przy łóżku i traktować jak lampki stołowe lub traktować jako lampki na komodę. Jak wskazują badania, lampki nocne o ciepłej barwie, a więc takiej przypominającej zachodzące słońce, pomagają regulować cykl snu – w przeciwieństwie do światła niebieskiego, które emitowane jest przez wszelkie ekrany. W końcu lampki do sypialni to także wskazane oświetlenie dla dzieci – można je ustawić w dziecięcym pokoju i światłem skutecznie odstraszyć wszelkie potwory i nocne mary.

Klasyka i nowoczesność lamp stołowych

Jak w każdej kategorii naszych lamp tak i wśród lamp nocnych dajemy Wam szeroki wybór klasyki i nowoczesności. Nie brak więc ciekawych lampek nocnych metalowych, które pięknie prezentują się we wnętrzach minimalistycznych, nowoczesnych. Do takich zaliczymy chociażby kolekcje VASCO, RIF czy VIGO. Jeśli zaś nasze wnętrze sypialniane urządziliśmy klasycznie, możemy dobrać do niego niebanalne, lecz ponadczasowe lampki nocne do sypialni z rodziny GAMA oraz LIZBONA. A może mieszkacie na co dzień we wnętrzach industrialnych lub rustykalnych? Choć wnętrza te różnią się tak wieloma rzeczami, jednak tu i tu ciekawie wpasować można nasze lampki stołowe z kolekcji DAKOTA.
Świetnym uzupełnieniem lampek nocnych do sypialni są lampy podłogowe oraz kinkiety. Za ich sprawą można także ciekawie budować intymność i przytulność światłem oraz tworzyć tym samym wnętrze, w którym chce się relaksować i zdrowo spać.